Αρχική Το Σχολείο Εξετάσεις
Εισακτέοι πανελλαδικών εξετάσεων 2017 PDF Εκτύπωση

Ονομαστική κατάσταση επιτυχόντων

Το ποσοστό επιτυχίας ήταν 68%

Πρώτη χρονιά εφαρμογής του μέτρου εισαγωγής από τα ΕΠΑΛ στα Α.Ε.Ι. το σχολείο μας είχε τις παρακάτω επιτυχίες:

ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ στο τμήμα ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
ΤΣΑΡΙΩΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ στο τμήμα ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΥΡΟΣ) ΠΑΝ.ΑΙΓΑΙΟΥ

Πρώτος στη σχολή ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ) πέρασε ο μαθητής μας ΜΙΧΕΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Το σχολείο συγχαίρει τους επιτυχόντες και τους εύχεται Καλή Σταδιοδρομία!

Εισακτέοι Πανελλαδικών Εξετάσεων 2011 PDF Εκτύπωση
Δευτέρα, 29 Αύγουστος 2011 08:25

Ονομαστική κατάσταση επιτυχόντων

Οι επιτυχόντες μαθητές στην τριτοβάθμια εκπαίδευση μπορούν να παραλάβουν από το σχολείο τα Αναλυτικά Στοιχεία Υποψηφίου (ΕΠΑΛ Α΄Ομάδα).

Εισακτέοι Πανελλαδικών Εξετάσεων 2010 PDF Εκτύπωση
Τετάρτη, 01 Σεπτέμβριος 2010 09:25

Μεγάλη επιτυχία σε ποσοστό 63% σημείωσαν οι μαθητές του σχολείου μας στις πανελλαδικές εισαγωγικές εξετάσεις για τα ΑΤΕΙ.

Ονομαστική κατάσταση επιτυχόντων.

Εισακτέοι Πανελλαδικών Εξετάσεων 2009 PDF Εκτύπωση
Τετάρτη, 02 Σεπτέμβριος 2009 09:25

Μεγάλη επιτυχία σε ποσοστό 50% σημείωσαν οι μαθητές του σχολείου μας στις πανελλαδικές εισαγωγικές εξετάσεις για τα ΑΤΕΙ.

Ονομαστική κατάσταση επιτυχόντων.