Νέο erasmus + PDF Εκτύπωση

Στα πλαίσια της Δράσης ΚΑ1 "Κινητικότητα Εκπαιδευομένων και Προσωπικού Επαγγελματικής Εκπαίδευσης και Κατάρτισης του Erasmus+", το σχολείο μας θα υλοποιήσει τον Απρίλιο του 2019 εγκεκριμένο σχέδιο μαθησιακής κινητικότητας διάρκειας 2 εβδομάδων  με θέμα το «Εκπαίδευση μαθητών σε νέες μεθόδους τουριστικής προβολής και διαχείρισης πελατολογίου Αγροτουριστικών Καταλυμάτων» στην πόλη Φλωρεντία και στην ευρύτερη περιοχή της Τοσκάνης στην Ιταλία. Στο σχέδιο θα συμμετέχουν 14 μαθητές και 2 συνοδοί καθηγητές του Τομέα Διοίκησης και Οικονομίας.

Ευχαριστούμε θερμά τον καθηγητή του Τομέα Εφαρμοσμένων Τεχνών κ.Παναγιώτη Φατσέα για τη δημιουργία της αφίσας.